Apie Parduotuvę

Esame UAB MotoMafija” įmonė, kuri veiklą pradėjo 2014 m.. Parduotuvės įkūrėjas su moto apranga dirba jau 6 metai. Viskas prasidėjo nuo 3 dėvėtų šalmų 10 kv.m sandėliuke tėvų namuose...

Dabar MOTOMAFIA turi 3 parduotuves Ateities g. 10a (Vilniuje), Klaipėdoje (Minijos g. 2) ir Kaune (Raudondvario pl. 150). MOTOMAFIA siūlo platų prekių pasirinkimą. Įmonės specializacija — nauji ir dėvėti moto drabužiai. Turime ir moteriškų moto drabužių.

Mūsų parduotuvėse rasite ARAI, Scorpion, Nzi, HJC, Bell šalmų, Zandona ir SAFE-MAX apsaugų, taip pat Spidi, SHIMA, Mohawk, Reusch, Road,Drive, Tschul moto aprangas, batus.. Mūsų tinklapyje yra tik tos prekės kurias mes turime sandėlyje/parduotuvėje. Jokių dirbtinių prekių, dirbtinių nuolaidų, dirbtinių kainų. Tik tai ką mes turim ir tik tai už kiek parduodam.

Mūsų šūkis GERIAUSIAS KAINOS – KOKYBĖS/DIZAINO SANTYKIS arba, kaip amerikiečiai sakytų „BEST BANG for the BUCK“.

MOTOMAFIA tikslas — atrasti tokius produktus, kuriuos žmogus nupirkęs būtų visiškai ramus jog gavo geriausią daiktą už savo pinigus. Tai sunkesnis kelias, nei pasiūlyti žmonėms tai kas reklamuojama dieną-naktį. Tikime, jog „dirbtinių“ nuolaidų  ir tiesiog įžymių prekinių ženklų laikas jau po truputį praeina. Žmonės pradeda suvokti, jog žinomiausias prekinis ženklas nereiškia, geriausios kokybės.

Kad įgyvendinti šį tikslą — moto drabužių parduotuvę, kurioje būtų pateiktos kokybiškos aprangos už prieinamą kainą — reikėjo sukaupti didelę patirtį.

Pirmiausa — turėjome išanalizuoti viską kas darosi rinkoje. Ką gamina gamintojai, ką parduoda pardavėjai ir svarbiausia — už kiek parduoda? Ką sako žmonės apie vienus ar kitus produktus? Jeigu sako blogai, klausiame — ko trūksta, t.t. 

Mūsų parduotuvėje nerasite moto aksesuarų ar kitų detalių — tik aprangą motociklininkams. Kodėl? Vadovaujamės gera, senolių patikrinta patarle „9 darbai, o 10 badas“ . Tikime, kad sukaupti profesionalią patirtį galima tik susikoncentravus į kažką konkrečiai, o ne į viską iš eilės.

Lauksime jūsų pas mus Ateities g. 10a, Vilnius, Minijos g. 2, Klaipėdoje ir Raudondvario pl.150, Kaune.

Loading...