Grąžinimo Taisyklės

PREKĖS GRĄŽINIMAS, GARANTIJA

          1. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę, nenurodęs priežasties, atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešęs apie tai pardavėjui per 10 darbo dienų nuo prekės pristatymo, šiomis sąlygomis:
        1.1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties tik tuo atveju, jei prekė yra kokybiška, nebuvo sugadinta ir iš esmės nepasikeitė jos išvaizda (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pasikeitimai, būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pasikeitimais).
       1.2. Pardavėjui gavus grąžinamą prekę ir įvertinus jos kokybę, per 14 darbo dienų nuo  pranešimo apie prekės atsisakymą, grąžinama prekės kaina.
       1.3. Prekė grąžinama originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). 
       1.4. Už grąžinamos prekės sukomplektavimą atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

         2. Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, pirkėjas privalo kreiptis į UAB „Motomafija“ skyrių. Garantinės priežiūros klausimais pirkėjas taip pat gali skambinti telefonu + 370 60031606

         3. Pardavėjo teikiama įsigytų prekių kokybės garantija nevaržo pirkėjo (vartotojo) teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą.

Loading...